Åf-kontakter

Helene Antelius Eklund, marknadsförare

Helene Antelius Eklund

Marknadsförare
helene.antelius.eklund@bonnierforlagen.se
076-542 80 30, 08-696 84 87
Bo Bergman, förlagsrepresentant

Bo Bergman

Förlagsrepresentant
bo.bergman@bonnierforlagen.se
070-527 95 13, 08-696 80 44
Mette Bjerstedt, åf-kommunikation

Mette Bjerstedt

Åf-kommunikation
mette.bjerstedt@bonnierforlagen.se
076-526 10 31, 08-696 81 04
Yvonne Hilmo

Yvonne Hilmo

Åf-kommunikation
yvonne.hilmo@bonnierforlagen.se
076-542 80 09, 08-696 86 79
Sandra Holmberg

Sandra Holmberg

Åf-kommunikation
sandra.holmberg@bonnierforlagen.se
073-546 04 85, 08-696 84 38
Jessica Kolterjahn

Jessica Kolterjahn

Försäljning digitala barn- och ungdomsböcker
jessica.kolterjahn@bonnierforlagen.se
08-696 80 27
Maria Kristoferson

Maria Kristoferson

Storkundsansvarig
maria.kristoferson@bonnierforlagen.se
070-512 63 80, 08-696 84 92
Marlene Lennquist

Marlene Lennquist

Åf-kommunikation
marlene.lennquist@bonnierforlagen.se
076-542 80 56, 08-696 89 56
Mats Lennquist

Mats Lennquist

Förlagsrepresentant
mats.lennquist@bonnierforlagen.se
070-689 55 03
Charlotta Llindell

Charlotta Lindell

Storkundssäljare
charlotta.lindell@bonnierforlagen.se
0768-26 86 52
Torgny Lundin

Torgny Lundin

Försäljningsansvarig reprint
torgny.lundin@bonnierforlagen.se
076-526 11 22, 08-696 80 92
Jeanette Löfgren

Jeanette Löfgren

Marknads- och försäljningschef digitala böcker
jeanette.lofgren@bonnierforlagen.se
08-696 80 59
Bernt Meissner

Bernt Meissner

Försäljningschef vuxen
bernt.meissner@bonnierforlagen.se
070-547 56 77, 08-696 84 94
Marcus Rehn

Marcus Rehn

Förlagsrepresentant
marcus.rehn@bonnierforlagen.se
070-593 52 64, 08-696 84 80
Anna Riklund

Anna Riklund

Försäljningsansvarig digitala böcker
anna.riklund@bonnierforlagen.se
076-526 11 54
Stefan Strömberg

Stefan Strömberg

Kampanj och logistik
stefan.stromberg@bonnierforlagen.se
076-542 80 90, 08- 696 83 90
Bonnierforlagen-Avatar

Malin Tiselius

Marknadschef Semic
malin.tiselius@semic.se
076-546 30 53, 08-799 30 53
Susanne Trydal

Susanne Trydal

Försäljningschef barn
susanne.trydal@bonnierforlagen.se
070-327 05 60, 08-696 88 35
bodil_unenge

Bodil Unenge

Chef åf-kommunikation och CSR-ansvarig
bodil.unenge@bonnierforlagen.se
070-548 55 30, 08-696 89 48
Göran Wiberg

Göran Wiberg

Försäljningsdirektör
goran.wiberg@bonnierforlagen.se
070-546 06 16, 08-696 80 33
Cilla Wikström

Cilla Wikström

Storkundsansvarig
cilla.wikstrom@semic.se
076-526 11 41, 08-799 30 71